Якщо стіни сиреют ...


Іноді трапляється так, що стіни сиреют - на стінах з'являються потьоки вогкості, різні плями і розлучення. З'являється неприємний запах прелості. А якщо такі стіни обклеєні шпалерами, шпалери не тільки відстають від стін, але зіщулюються і чорніють.

Щоб ваші стіни були в хорошому стані, проведіть додаткову гідроізоляцію.

Для гідроізоляції можна провести додаткове оштукатурювання сиреющіх стін.Насамперед підберіть необхідні інструменти: черпак, кельма, гладилки, молоток-кирочку. Потім приготуйте штукатурний розчин, наберіть його черпаком, нанесіть на стіну, розрівняйте спочатку кельмою, а потім гладилками.За допомогою контрольно-вимірювальних приладів (рівня, виска, лінійки) перевірте горизонтальність і прямолінійність цегляної кладки і нанесеної поверх неї штукатурки.

Для додаткової гідроізоляції від фундаменту можна також прорубати отвори в стіні. Площина ізоляційного шару повинна перебувати над рівнем землі, але нижче рівня підлоги.На місці ізоляційного шару проведіть лінію і відбийте штукатурку. Нижче лінії постинаєте отвори. Акуратно, очистивши цегла від засохлого розчину, вийміть його з кладки.Таким чином витягніть інші цеглини. На нижню частину вирубаного отвори нанесіть товстий шар асфальту. Тільки тепер ви можете укладати покриту свіжим асфальтом ізоляційну прокладку.Тепер знову нанесіть розчин і складайте вийняті цеглу. Зверху металевим прутом протолкніте розчин з підмішано цегляної крихтою. Якщо ви ставили підпірки, то саме час їх виймати і закладати всі отвори.Така гідроізоляція не буде пропускати вологу в приміщення, і стіни перестануть сиріти.

Гідроізоляцію найчастіше проводять за допомогою таких матеріалів, як толь або руберойд, які наклеюються на спеціальні мастики: дьогтьовій або бітумну.Ізоляційні матеріали укладаються під плити, цементний розчин, цегляну кладку та інші поверхні. Самі по собі мастики є досить хорошим гідроізоляційним матеріалом і можуть застосовуватися окремо.Про ці мастиках більш докладно буде розказано в розділі про утеплення стін.

Якщо застосовуються цементні розчини, можна користуватися методом залізнення.Для цього, коли поверхня поштукатурити і цементний розчин почав схоплюватися, на нього тонким шаром наноситься сухий цементний пісок, який розтирається кельмою або кельмою.При цьому утворюється цементне тісто, яке при висиханні добре перешкоджає проникненню вологи. Звичайно, железнят зручніше на горизонтальній поверхні, але при придбанні певних навичок можна проводити таку роботу і по стіні.

Ізоляція може проводитися на декількох рівнях, щоб надійніше захистити будову від проникнення вологи всередину. Наприклад, ізоляція укладається не тільки на фундамент, а й на цоколь.Якщо для гідроізоляції використовуються толь або руберойд, не варто накладати їх більш ніж в 2-3 шари.

При роботі з вищевказаними матеріалами завжди треба пам'ятати, що мастики пожежонебезпечні (їх доводиться нагрівати).При роботі з толем і руберойдом з них треба видаляти посипання, якщо вони укладаються на мастику.

Дата: 2011-06-30
Джерело: strojsam.ru



Додати коментар


Текст *:  

Ваше ім'я *:  
Email *:   (не буде опублікований)
Телефон:  
Повідомлення:  
Перевірка *
Введіть код: 


Інші статті про нерухомість

З яких документів почати будівництво приватного будинку?
Найраща пора року для придбання квартири, або на що дійсно необхідно звернути увагу
Як узаконити самовільне будівництво в Україні
Головні тренди на ринку нерухомості в 2018 році: новобудови і однушки
Мандрівники визначилися з кращим готелем світу
Податок на нерухомість в Україні: як не платити штраф у 2018 році
"Доступне житло": як держава допомагає українцям купити квартири
Покупці житла повертаються з передмістя до Києва
Коли краще продавати квартиру: нюанси ринку нерухомості
Ознаки афери при продажу нерухомості: як розпізнати?


Loader