Укладання підлоги в зимовий час


Кожне підлогове покриття має свої особливості укладання в зимовий час. Так, мозаїчне покриття або ламінат 33 клас (маркіровка обов'язково повинна бути на упаковці) можна укладати в тому випадку, якщо підстава під ним не піддавалася заморожуванню або дії негативної температури

Цю ж вимогу пред'являють до пристрою бетонної полови. При порушенні даної умови, підставу необхідно прогріти до температури 5°C. При ущільненні і плануванні підстави грунт повинен бути талим. Якщо підстава для укладання з домішками мерзлого снігу або льоду, то ущільнювати його не можна.

Мінімальна температура повітря ніжележащего шару матеріалів (на рівні підлоги), що укладаються, при якій дозволяється вести роботи по пристрою полови (земляних, гравієвих, щебеневих, шлакових покриттів і покриттів з штучних матеріалів на піщаному прошарку) складає 0 градусів за шкалою Цельсія. Покриттів, до складу яких входить цемент, глинобитні основи, підлога з штучних матеріалів на прошарках з бітумних або дегтевих мастик і лінолеум – 5°C; ксилолітових і мастикових покриттів, а також таких, до складу яких входить рідке скло – 10°C.

Якщо влаштовуються бетонні підстилаючі шари в неопалювальних приміщеннях, то роблять вертикальні крізні температурно-усадкові шви. А якщо покриття глінобітноє, то температура в приміщенні повинна триматися біля 5°C до набору 50% міцності укладених матеріалів.

Що стосується покриття підлоги плитами природного каменя в зимових умовах, то це можливо в тому випадку, якщо підстава не промерзла, і на нього не діяла негативна температура протягом більше доби. Коли відбувається укладання, температура цементного розчину не повинна падати нижче 15°C, тому розчини готують на підігрітій воді. А готові підлоги витримують при температурі не нижче 10°C протягом 12 діб або двох тижнів.

При виготовленні мозаїчних і бетонних розчинів на місці укладання слід використовувати сухі суміші, виготовлені на заводі.

Їх необхідно завести до місця укладання максимум за добу до застосування. При укладанні підлоги температура розчинів повинна бути не нижче 15°C (незалежно від місця приготування), тому їх роблять на гарячій воді, а також утепляють тару, раствороводи і бетоноводи.

Готові бетонні і мозаїчні покриття після укладання витримують протягом 7 діб при температурі не нижче 10°C

Дата: 2010-01-27
Джерело: homemaking.ru



Додати коментар


Текст *:  

Ваше ім'я *:  
Email *:   (не буде опублікований)
Телефон:  
Повідомлення:  
Перевірка *
Введіть код: 


Інші статті про нерухомість

З яких документів почати будівництво приватного будинку?
Найраща пора року для придбання квартири, або на що дійсно необхідно звернути увагу
Як узаконити самовільне будівництво в Україні
Головні тренди на ринку нерухомості в 2018 році: новобудови і однушки
Мандрівники визначилися з кращим готелем світу
Податок на нерухомість в Україні: як не платити штраф у 2018 році
"Доступне житло": як держава допомагає українцям купити квартири
Покупці житла повертаються з передмістя до Києва
Коли краще продавати квартиру: нюанси ринку нерухомості
Ознаки афери при продажу нерухомості: як розпізнати?


Loader