Столичне метро небезпечно для життя


Метро перестає бути самим надійним транспортом, а поломки та аварії стали буденністю, пише «Сегодня».

Вчора близько 15 хвилин поїзд не міг від'їхати від станції «Героїв Дніпра» - через поломки так званого крана. Два тижні тому метро в годину пік працювало в обмеженому режимі через поїзда, поламаний на «Палаці« Україна ».

Тоді, як розповідали люди, в підземці творилося щось неймовірне - задуха, паніка, люди були змушені добиратися додому на таксі, яке тут же підвищило ціни... У метро скаржаться на нестачу коштів, а інкасатори на станціях метро кажуть, що тільки грошей з жетонів збирають майже 600 млн грн на рік.

Вчорашня поломка відбулася, як розповіло джерело в керівництві метро, ​​через заводський брак.«У потягу, який був поставлений недавно з Росії, розлетівся так званий кран, який потрібен для випуску повітря живильної магістралі. Через цеСтала неможлива робота гальм, дверей і всього управління, яке все працює на повітрі », - сказало джерело.За його словами, ці вагони закуповувалися при екс-заступник мера Дениса Басса. «Ми відразу говорили, що вони не годяться. Краще було зробити українсько-чеські. Але нас не послухали.Тепер перевіримо всі крани », - сказало джерело.

З 664 експлуатованих вагонів метро 187 вичерпали свій ресурс кілька років тому. «А рік випуску частини складів взагалі - 30-40-ті роки, коли тільки підземка з'явилася в Москві.Звідти вагони потім постачали нам, коли в Києві відкрилося метро. При нинішніх темпах закупівель нових вагонів, знадобиться мінімум 10 років для оновлення парку », - говорить джерело.За його словами, потяги їздять зі списаними деталями, які використовують через відсутність грошей. Частина деталей в метро виготовляють самі або доварюють браковані і випускають на лінію.

«Ось конденсатори у нас ламаються, а це збільшує кількість поломок в багато разів. Також дуже багато тріщин у візках вагонів. З таким не можна випускати в рейс, але ми випускаємо, оскільки нічого.А тріщини в колесах можуть привести до краху поїзда », - говорить джерело. За його словами, раніше тріщини визначали слюсарі один раз на день, зараз через збільшення цих тріщин - роблять вони це два рази, до того ж ще й машиністи після зміни.«Не можна весь час латки ставити. Грошей на запчастин не вистачає, оскільки немає такої дешевої вартості проїзду, як у нас », - говорить джерело.

Зараз офіційно через літнього періоду інтервал руху збільшився.Але джерело говорить, що причиною є те, що до осені вони будуть намагатися відремонтувати рухомий склад. Приміром, щоб капітально відремонтувати 100 вагонів потрібно близько 80 мільйонів гривень.А купити 50 нових-400 млн. грн. У той же час тільки на проїзді метро заробляє близько 600 млн. грн. Як розповів нам один з інкасаторів, в місяцьЗ однієї станції забирають 1 млн грн, тобто на рік з пасажирів зі всіх 49 станцій отримують 588 млн грн

Але в метро запевняють, що не все так гладко.Мовляв, ці цифри відповідають дійсності, але витрат вони не покривають.

Як розповіли в прес-службі КП «Київський метрополітен», підземка самостійно забезпечує себе лише на 80% від потреб.За рік дохід становить близько 800 млн. грн. Крім проїзду, 78 млн - від реклами, більше 20 млн - від оренди та інших доходів.

Так чи інакше, але до Євро-2012 в мерії обіцяють вирішити проблему.Закупити 100 вагонів метро, ​​які оплатить місто. Це приблизно шоста частина всього рухомого складу.

Дата: 2011-06-23
Джерело: segodnya.ua



Додати коментар


Текст *:  

Ваше ім'я *:  
Email *:   (не буде опублікований)
Телефон:  
Повідомлення:  
Перевірка *
Введіть код: 


Інші статті про нерухомість

З яких документів почати будівництво приватного будинку?
Найраща пора року для придбання квартири, або на що дійсно необхідно звернути увагу
Як узаконити самовільне будівництво в Україні
Головні тренди на ринку нерухомості в 2018 році: новобудови і однушки
Мандрівники визначилися з кращим готелем світу
Податок на нерухомість в Україні: як не платити штраф у 2018 році
"Доступне житло": як держава допомагає українцям купити квартири
Покупці житла повертаються з передмістя до Києва
Коли краще продавати квартиру: нюанси ринку нерухомості
Ознаки афери при продажу нерухомості: як розпізнати?


Loader