Продавці бочкового квасу проігнорували заборону


За Окружною дорогою з'явилися бочки з квасом

За межами столиці не діє заборона на продаж напою з бочок, введений владою навесні минулого року. Бочка стоїть прямо за Окружною дорогою, біля заводу "Електромаш". Це вважається територія Київської області, на яку заборону влади столиці не поширюється. Літр напою коштує 6 грн, маленький стаканчик - 1,5 грн.
На смак квас непоганий - солодкий, але не холодний. Тим не менше, продавщиця без роботи не сидить, замучені спекою покупці підходять безперервно. Нікому навіть на думку не спадає запитати, чому торгують забороненим. Хоча для допитливих вивішені прямо на бочці всі необхідні дозволи.

На питання, звідки квас, продавщиця говорить, що білоцерківський.

- Дозвіл дала Києво-Святошинська СЕС, а також сільрада Петропавлівської Борщагівки. Я взагалі не розумію, як можна пити магазинний квас. Там одні консерванти. Який квас може простояти тиждень? Наш хлібний за два дні скисає, тому що він натуральний!

У районному СЕС добро на продаж бочкового квасу хоч і дали, але все-таки вважають, що краще торгувати напоєм з кегів - металевих ємностей типу бочки під тиском, які використовуються для зберігання і транспортування пива та інших напоїв.

- У них є паспорт, сертифікат якості, постачальник, - говорить Анатолій Авдіев, головлікар Києво-Святошинської районної СЕС. - Пройшли медогляд, розливають в разові стаканчики. Бочка миється, пропарюють, потім заливається квасом і пломбується. У нас немає заборони продавати з бочок, як у Києві. Але кеги все одно на порядок надійніше, ніж бочки. А в бочці квасу багато, в дощовий день його можуть не розкупити, і на другий-третій день починає загнивати осад. .

Тим не менше ситуація з бочкового квасу дивна. Якщо купувати з бочок небезпечно, то чому ж тоді його заборонили не по всій Україні, а тільки в Києві? Якщо не небезпечно - то навіщо киян позбавили одного з літніх задоволень? На заводі "Росинка", вже продали свої 20 бочок з-за заборони, кажуть, що бочки "вигнали" з міста ще й тому, що вони псують зовнішність столиці - мовляв, це минуле століття. В області і за містом з цим куди як простіше, повідомляє "Газета по-киевски"

Дата: 2010-07-29
Джерело: kiyany.obozrevatel.com



Додати коментар


Текст *:  

Ваше ім'я *:  
Email *:   (не буде опублікований)
Телефон:  
Повідомлення:  
Перевірка *
Введіть код: 


Інші статті про нерухомість

З яких документів почати будівництво приватного будинку?
Найраща пора року для придбання квартири, або на що дійсно необхідно звернути увагу
Як узаконити самовільне будівництво в Україні
Головні тренди на ринку нерухомості в 2018 році: новобудови і однушки
Мандрівники визначилися з кращим готелем світу
Податок на нерухомість в Україні: як не платити штраф у 2018 році
"Доступне житло": як держава допомагає українцям купити квартири
Покупці житла повертаються з передмістя до Києва
Коли краще продавати квартиру: нюанси ринку нерухомості
Ознаки афери при продажу нерухомості: як розпізнати?


Loader