Київська влада запевняє, що питна вода безпечна для здоров’я киян


Щорiчно санiтарно-епiдемiологiчною службою мiста Києва дослiджується до 10 тисяч проб питної води на предмет її вiдповiдностi санiтарно-гiгiєнiчним нормативам. Так, у 2010 роцi за санiтарно-хiмiчними та бактерiологiчними показниками дослiджено 3 тис. 258 проб питної води з централiзованих та децентралiзованих джерел водопостачання. Якiсть питної води перевiряється державною санiтарно-епiдемiологiчною службою щоденно.

За результатами проведення перевiрок, столичною СЕС встановлено, що питна вода, яка пройшла пiдготовку на очисних спорудах Днiпровської i Деснянської водопровiдних станцiй, вiдповiдає державним нормам i безпечна для здоров’я киян.

Як зазначили в держсанепiдслужбi, у Києвi протягом останнiх 30 рокiв не реєструвались спалахи iнфекцiйних захворювань, причиною яких була б водопровiдна вода. Цi результати стабiльнi i свiдчать, що якiсть води з централiзованих джерел водопостачання за бактерiологiчними i хiмiчними показниками вiдповiдає нормативним вимогам.

Вода, що подається в крани будинкiв централiзованим господарсько-питним водопроводом мiста, в основному, вiдповiдає вимогам дiючого в Українi державного стандарту на питну воду.

Держсанепiдслужбою реєструються поодинокi випадки вiдхилень якостi питної води вiд нормативних вимог по органолептичних показниках. В середньому, протягом останнiх рокiв вiдхилення вiд вимог Держстандарту у водi складають 0,5%.

На перiод повенi головою Постiйної комiсiї з питань техногенно-екологiчної безпеки та надзвичайних ситуацiй, першим заступником голови КМДА Анатолiєм Голубченком затверджено «План дiй Київської мiської державної адмiнiстрацiї та органiв мiсцевого самоврядування з пiдготовки до пропуску льодоходу, повенi та паводкiв у 2010 роцi». На виконання зазначеного Плану, держсанепiдслужба посилила санiтарно-епiдемiологiчний нагляд за джерелами централiзованого та децентралiзованого водопостачання, роботою очисних споруд централiзованого водопостачання, здiйснює щоденний монiторинг якостi води, що споживає населення.

Дата: 2010-03-31
Джерело: ibud.ua



Додати коментар


Текст *:  

Ваше ім'я *:  
Email *:   (не буде опублікований)
Телефон:  
Повідомлення:  
Перевірка *
Введіть код: 


Інші статті про нерухомість

З яких документів почати будівництво приватного будинку?
Найраща пора року для придбання квартири, або на що дійсно необхідно звернути увагу
Як узаконити самовільне будівництво в Україні
Головні тренди на ринку нерухомості в 2018 році: новобудови і однушки
Мандрівники визначилися з кращим готелем світу
Податок на нерухомість в Україні: як не платити штраф у 2018 році
"Доступне житло": як держава допомагає українцям купити квартири
Покупці житла повертаються з передмістя до Києва
Коли краще продавати квартиру: нюанси ринку нерухомості
Ознаки афери при продажу нерухомості: як розпізнати?


Loader