Кияни проти Мафії


Тільки десята частина столичних кіосків встановлена законно. «Нелегали» відчувають себе привільно: псують газони і «прикрашають» місто сміттям

За даними Київського інвестиційного агентства, яке видає дозволи на розміщення Мафов, на кінець жовтня в Києві налічувалося 11500 Мафов, з них тільки 1500 встановлені законно і 10 тис. самовільно.

Сам факт незаконності, можливо, нікого б і не бентежив, якби навколо рундуків не з'являлися гори сміття, що спотворюють місто, а територію навколо них не перетворювали на суспільний туалет. У надії позбавитися від обридлих кіосків люди звертаються куди завгодно, починаючи від служби допомозі мера і закінчуючи скаргами на форумах інтернет-сайтів. І поки мерія декларує активну боротьбу шляхом показового демонтажу одного-двух кіосків, їх кількість на сусідніх вулицях збільшується у декілька разів.

Перед вікнами житлового будинку №53 по ул. Жукова в Деснянському районі маячить вже сім Мафов, торгуючих всякою всячиною. Вигляд з вікон страхітливий: спини кіосків на газоні і прибудинковій території, купа сміття навколо них. Ні туалетів, ні води, по потребі заходять просто за кіоск, прямо перед вікнами будинку. Жителі написали десятки листів в надії навести порядок. І навіть отримали відповідь від ГУ впорядкування про те, що у власників Мафов немає всіх документів. А по одному з павільйонів є рішення Деснянського суду про демонтаж, але його не тільки ніхто не прибрав, так ще і всередині почали обробні роботи.

Втім, подібна картина спостерігається майже в кожному київському дворі або сквері. Зелену зону біля пам'ятника Сковороді на Контрактовій площі взагалі знівечили, оточивши десятками кіосків.

Є і ще один чинник. За правилами, питання підключення до інженерних мереж повинні вирішуватися з ОАО "Киевводоканал" і АК "Київенерго" тільки після оформлення дозволів. А раз їх немає, то доводиться красти біля сусідніх будинків. І на чиї лічильники все це лягає?

Мерія закликає городян звертатися в службу 15-51, і навіть завела круголосуточную гарячу лінію з тіл. 289-70-33. Правда, навряд чи поданою заявкою почнуть займатися відразу ж.

Олександр Лясота, директор Київського інвестиційного агентства: "Самі проблемні станції - Політех, Нівки, Святошин, Житомирська, Лукьяновськая, Петровка, Героїв Дніпра, Дарниця, Чернігівська, Лісова і Видубічи. Окрім відсутності документів, у павільйонів купа інших порушень. Це установка (Мафи не повинні бути на поглиблених фундаментах), недотримання відстаней (5 м до пішохідних доріжок і проїжджої частини і 20 м до зупинок і перехресть), розміщення на мостах, естакадах, техсооруженіях, пошкодження зелених насаджень."

Дата: 2009-11-27
Джерело: mycityua.com



Додати коментар


Текст *:  

Ваше ім'я *:  
Email *:   (не буде опублікований)
Телефон:  
Повідомлення:  
Перевірка *
Введіть код: 


Інші статті про нерухомість

З яких документів почати будівництво приватного будинку?
Найраща пора року для придбання квартири, або на що дійсно необхідно звернути увагу
Як узаконити самовільне будівництво в Україні
Головні тренди на ринку нерухомості в 2018 році: новобудови і однушки
Мандрівники визначилися з кращим готелем світу
Податок на нерухомість в Україні: як не платити штраф у 2018 році
"Доступне житло": як держава допомагає українцям купити квартири
Покупці житла повертаються з передмістя до Києва
Коли краще продавати квартиру: нюанси ринку нерухомості
Ознаки афери при продажу нерухомості: як розпізнати?


Loader