Кругова порука в мерії або куди зник Черновецкий!


Усвідомлюючи цей факт, браві помічники незрозуміло куди зниклого глави столиці, продовжують працювати за себе і того хлопця. Про результати цієї роботи говорити можна багато і довго, виконуючи свій борг спільно, виходить, що і відповідальність покладати особливо ні на кого.

Указуючи пальцем на одне, стрілки миттєво перекладаються на інше, а далі, як відомо, спрацьовує кругова порука.

Власне в цій статті хотілося б розміркувати не стільки про діяльність команди мера, про неї мовиться багато і щодня, скільки зрозуміти, куди і головне, чому пропав Леонід Михайлович що колись так любив красуватися перед камерами, підвищуючи свій рейтинг і демонструючи свою щиру любов до бабусь.

Апатичність мера не тільки до публічних виступів, але і до роботи в стінах мерії почала виявлятися ще з початку року. Сам Леонід Михайлович у той час коли ще був доступний журналістам, на коротких брифінгах всіляко спростовував цю інформацію, заявляючи, що трудиться, не вважаючи рук на благо киян.

Перша лікарняна відпустка мера співпала з бюджетними перипетіями. Саме тоді у Леоніда Михайловича виявилося запалення легенів. За твердженням прес-служби зв'язано це було з переохолодженням після тривалого перебування на свіжому повітрі. Наговорювати, звичайно ж, не хочеться, але в цьому сенсі Черновецкий виглядає м'яко скажемо двозначно: спочатку заявляючи про чудову фізичну форму, гарту і іншому, потім ні з того, ні з цього відлітає за межу на лікування.

Опоненти в лютому в один голос твердили, що Черновецкий пішов у відпустку неспроста, а виключно для того, щоб уникнути відповідальності за катастрофічну ситуацію, в якій опинилася столиця взимку, не маючи бюджету, з величезними боргами по зарплаті і ще довгим списком боргів.

Офіційно відпустка мера була запланована з 19 лютого по 21 березня, проте, не витримавши шквал критики, що вкачався на свою персону, підкріплений вимогами про проведення психіатричної експертизи пан Черновецкий достроково вийшов з відпустки і з'явився перед ясні очі преси практично голим.

Багато киян, активно відстежуючі події, що відбуваються в місті, не можуть не пригадати ту саму дивну прес-конференцію в трусах. Леонід Михайлович як мовиться "не словом, а дiлом" вирішив не тільки показати, але і довести, що його підготовці можуть позаздрити багато молодих хлопців.

Власне можна лише здогадуватися, хто вже не уперше радить мерові "відмазувати" від проведення психіатричної експертизи віджиманнями, пробіжками і запливами, але як показала практика, методика досить таки дієва. Удруге мерові вдається "з'їхати" з обстеження фахівців не дивлячись ні на що. Згадуючи торішній забіг на "Олімпійському", на стадіоні "Динамо" Леонід Михайлович перевершив сам себе. Оголившись, мер мабуть вирішив ще, і спокусити прекрасну половину людства, граючи м'язами.

"Буду короткий. Філософія моєї поведінки - хочу продемонструвати не тільки киянам, але і всій Україні, що я фізично і психічно абсолютно здоровий. Я логічно мислю, філософськи. Я кандидат наук, колишній проректор по науці Київського державного університету. Я блискуче володію собою, своєю мовою".

От так в манері екс-президента Російської Федерації коротко і ясно Леонід Михайлович прокоментував всі події, що відбувалися навколо нього.

Не пройшло і десяти днів, як мер знову таки відчув нездужання - 27 березня він оформив документи і відправився на Святу Землю.

"Найближчим часом я відправлюся знову на Святу землю. Я погано себе відчуваю, я повинен заспокоїтися і про все подумати", - вимовивши ці слова, мер тим самим підтвердив, що під час лютневої відпустки знаходився в Ізраїлі, де був відмічений місцевими журналістами. Не зовсім зрозуміло, навіщо оточення Леонід Михайловича намагаючись всіляко приховувати місцезнаходження мера, наполегливо заперечувало факт його перебування в Ізраїлі.

Травневі свята, тривалі надовго грають на руку Черновецкому, який, схоже не скоро приступить до виконання своїх службових обов'язків. На переддні 1 травня "Обозу" стало відомо, що столичний глава знаходиться на лікуванні в одній з клінік в Швейцарії.

Проте, зусиллями засобів масової інформації, дружніх мерськой команді, була зроблена спроба віртуально перенести мера з Лозанни до Києва. У середині минулого тижня по інтернету масово розлетілася звістка, що підкріплена торішнім фото, стало якійсь сенсацією: "Мер в Києві!". Навздогін так і хотілося крикнути "Ура!". "Обоз", маючи в своєму розпорядженні достовірну інформацію, зміг спростувати дані деяких ЗМІ, які в один голос сурмили про те, що нібито бачили і навіть спілкувалися з Черновецким, який відвідував могилу матері.

Поява Леонід Михайловича на сесіях Київради вже давно стало святом не тільки для депутатів, але і для киян. Кожного разу, заходивши в сесійний зал, мер обіцяє порадувати городян черговою новелою, природно не для піару самого себе, а виключно в благо міста. Подібними благими намірами був знятий мораторій на підвищення житлово-комунальних тарифів, завдяки чому вже з початку літа кияни отримають платежки за комунальні послуги з космічними цифрами.

Подібні п'ять розпоряджень КГГА видано 29 квітня. Приведемо тексти, розміщені на офіційному веб-порталі без купюр.

Згідно розпорядженню № 520 "Про узгодження тарифів на теплову енергію, встановлення і узгодження тарифів на комунальні послуги з централізованого опалювання і постачання гарячою водою для населення" і розпорядженням № 516 "О встановленні і узгодженні тарифів на комунальні послуги з централізованого постачання холодною водою і водовідведення холодної і гарячої води для населення" нові тарифи за воду і опалювання для киян будуть збільшені приблизно удвічі при тому, що з 1 червня вони зростуть на 50% від загального збільшення (перший етап).

Вартість послуги за холодне водопостачання і водовідведення за наявності квартирного або будинкового лічильника затверджена у розмірі 3,02 грн. за 1 куб. м (зараз плата складає 1,48 грн. ), за відсутності засобу обліку - 16,61 грн. на 1 людину (зараз 8,14 грн.). Вартість послуги за гаряче водопостачання і водовідведення за наявності лічильника складатиме 13,69 грн. за 1 куб. м (зараз 7,38 грн. ), без засобу обліку - 47,92 грн. за 1 людину (зараз 25,89 грн.).

Тариф на послугу з централізованого опалювання для населення за відсутності засобів обліку теплової енергії затверджений у розмірі 2,38 грн. за 1 кв. м опалювальної площі в місяць (зараз 1,6 грн. за 1 кв. м. у місяць). Сума тарифу встановлена для розрахунків за опалювання щомісячно протягом року.

Розпорядженням № 518 "О встановленні і узгодженні тарифів на послуги за змістом будинків і споруд і прибудинкових територій" встановлені тарифи на послуги за змістом будинків і споруд і прибудинкових територій, які надаються житлово-експлуатаційними організаціями комунальної форми власності (ЖЕО), по кожному будинку окремо. Тарифи також будуть введені в дію 01.06. 2009 г.

Крім того, у всіх підписаних 29 квітня розпорядженнях про тарифи на ЖКУ для населення наголошується, що вони встановлені з метою поетапного приведення вартості послуг до економічно обгрунтованих витрат. Також в Києві з 1 червня з. г. тарифи на комунальні послуги для бюджетних організацій збільшаться на 73%-116%, для інших споживачів - на 8-116%.

КГГА встановила різні тарифи на гаряче водопостачання і опалювання для вказаних груп споживачів залежно від того, до якої зони обслуговування - ЗАТ "АЧ "Дартеплоцентраль" або АК "Київенерго" - відносяться теплопункти, обслуговуючі будівлі бюджетних установ і юридичних осіб. Так, тариф на опалювання для бюджетних організацій і юридичних осіб в зоні "Київенерго" затверджений на рівні 11,63 грн за 1 кв. м опалювальної площі в місяць (зараз 5,38 грн. ); у зоні "Дартеплоцентраль" - 9,78 грн. за 1 кв. м (зараз 5,38 грн.). Тариф на гаряче водопостачання в зоні "Київенерго" встановлений у розмірі 27,07 грн. за 1 куб. м (зараз цей тариф для бюджетних установ складає 14,89 грн. для інших споживачів - 16,57 грн.). У зоні обслуговування "Дартеплоцентраль" тариф на гаряче водопостачання складатиме 23,84 грн за 1 куб. м (зараз для бюджетних організацій він складає 14,89 грн. для інших споживачів - 16,57 грн.). Тариф на холодне водопостачання і водовідведення для бюджетних організацій і інших споживачів затверджений у розмірі 4,88 грн за 1 куб. м (зараз 2,82 грн. за 1 куб м - для бюджетних установ; 4,50 грн. - інших споживачів).

Давні опоненти Леонід Михайловича Блок Віталія Клічко на останній сесії зажадали звіт мера за підсумками своєї діяльності за попередній рік. Знаючи уміння секретаря Київради Олеся Довгого "відморожуватися" в зручний для себе момент, здається, що ця вимога буде проігнорована, але, проте, пан Довгий обіцяв показати народу мера після свят. Як мовиться, час покаже, залишається тільки чекати...

Дата: 2009-05-06
Джерело: obozrevatel.com



Додати коментар


Текст *:  

Ваше ім'я *:  
Email *:   (не буде опублікований)
Телефон:  
Повідомлення:  
Перевірка *
Введіть код: 


Інші статті про нерухомість

З яких документів почати будівництво приватного будинку?
Найраща пора року для придбання квартири, або на що дійсно необхідно звернути увагу
Як узаконити самовільне будівництво в Україні
Головні тренди на ринку нерухомості в 2018 році: новобудови і однушки
Мандрівники визначилися з кращим готелем світу
Податок на нерухомість в Україні: як не платити штраф у 2018 році
"Доступне житло": як держава допомагає українцям купити квартири
Покупці житла повертаються з передмістя до Києва
Коли краще продавати квартиру: нюанси ринку нерухомості
Ознаки афери при продажу нерухомості: як розпізнати?


Loader